Header

Kontakt

J&V- Radomír Jašek
Seberíniho 19
821 03 Bratislava

mob: 0905 442 739
e-mail: jasek@j-v.sk

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie v sebe spájajú slnečnú clonu a efektnú dekoráciu interiéru. Tvoria vkusnú a modernú dominantu bytových a kancelárskych priestorov a zároveň spoľahlivo nahrádzajú tradičné dekoračné prvky, ako závesy a záclony.

Vďaka modernému designu a širokej škále farieb dokážu elegantným spôsobom dotvoriť interiér bytu či kancelárie a dať im nový nevšedný rozmer.

Nosník vertikálnej žalúzie je vyrobený z povrchovo upraveného hliníka. Prevodové ústrojenstvo je vyrobené z tvrdeného plastu.

Všetky komponenty k výrobe vertikálnych žalúzií sú použité od poprednej talianskej firmy DEKORA.

Špecialitou komponentov firmy DEKORA je vodiaci bežec na ktorom je zavesená lamela. V prípade odlomenia háčika bežca nie je nutné žalúziu demontovať a rozobrať vodiaci nosník, ale len jednoduchým spôsobom háčik vymeniť.

Vertikálne žalúzie sú ideálnym riešením pre zatienenie spoločenských a reprezentačných priestorov, ordinácií a kancelárií, ale uplatnenie nájdu aj v domácich interiéroch ako náhrada záclon či závesov. Často sa používajú ako vizuálny oddeľovací prvok. Sú vhodné aj na zatienenie veľkých plôch.

Široká škála farieb a vzorov umožňuje ich rôzne kombinácie a dáva možnosť vytvoriť si vlastný originálny interiér. Nový vzorkovník látok vás prekvapí svojou rozmanitosťou a modernými farebnými odtieňmi.

Všetky látky sú vhodné aj pre alergikov, nezachytávajú prach a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Klasický typ vertikálnej žalúzie so šírkou lamely 127 mm.

Žalúzie sa sťahuje textilnou šnúrkou s plastovým ťažidlom, lamely sa natáčajú guľôčkovou retiazkou.

Fotogaléria