Header

Kontakt

J&V- Radomír Jašek
Seberíniho 19
821 03 Bratislava

mob: 0905 442 739
e-mail: jasek@j-v.sk

Plastové okná

Systém ROPLASTO, z ktorého sú vyrobené Vaše okná, je 5-komorový a jeho stavebná hĺbka je 68 mm. Vysoká pevnosť a tuhosť je dosiahnutá vďaka vystuženiu kovovými oceľovými výstuhami s protikoróznou vrstvou zinku. Prísady v profiloch zabezpečujú zas vysokú tepelnú a svetelnú stálosť výrobkov, ktoré prakticky nepodliehajú poveternostným vplyvom.

Tepelno-izolačné sklo je dielom firmy NITRASKLO, a.s. Je zložené z dvoch prvotriednych tabúľ skla float, z ktorých jedna má vo vnútornej strane
(v medzipriestore) nanesenú tenkú vrstvu ušľachtilého kovu, ktorá takmer úplne odráža tepelné žiarenie a tým zabraňuje úniku tepla z budovy. Priestor medzi dvoma tabuľami skla je navyše vyplnený argónom, ktorý takisto významne zabraňuje stratám tepla.

Kovanie je celoobvodové so špeciálnou antikoróznou povrchovou úpravou, garantujúcou funkčnosť počas celej životnosti okna. Pánty sú nastaviteľné v každom smere, v každom otváravo-sklopnom okne je zahrnutá mikroventilácia a protiprievanová poistka. Tento systém MACO je dielom rakúskej firmy MAYER & CO.