SIEŤKY PROTI HMYZU NA OKNÁ A DVERE

SIEŤKY PEVNÉ
SIEŤKY PEVNÉ
Tento systém je určený pre použitie s plastovými alebo eurooknami, kde nie je priestor na montáž zvonku. Sieť je uchytená otočnými háčkami za hranu okien. Rám je opatrený límcom, ktorý dokonale priľne k rámu okna. Tym je dosiahnutý lepší vzhľad sieťky a jej lepšia tesnosť. Rám profilu je vyrobený z extrudovaného hliníka a je chránený vypalovacím lakom. Pevné sieťky dodávame v základných farbách biela, hnedá, okrová ako aj v imitáciách dreva (RENOLIT).
SIEŤKY DVEROVÉ
SIEŤKY DVEROVÉ
Ochrana proti hmyzu a komárom v miestach dverí je riešená pomocou dverových sietí. Tie sú vyrobené z dostatočne silného extrúdovaného hliníkového profilu, ktorý je spojený s hliníkovými vnútornými rohmi. Hliníkové rohy sú do sieťkového profilu zalisované a prilepené dvojzložkovým polyuretanovým lepidlom. Týmto sa zabezpečí vynikajúca pevnosť sieťky, ktorá si na rozdiel od sieťok spojovaných plastovými rohmi zachová svoj tvar a rozmer aj pri dlhodobom používaní. Dverová sieťka obsahuje samozatváracie pánty a stredovú priečku. Spoľahlivá konštrukcia zabezpečuje tuhosť, pevnosť a stabilný tvar celého výrobku.
SIEŤKY ROLOVACIE
SIEŤKY ROLOVACIE
Navíjanie siete zaisťuje pružina uložená v hriadeli. Sieťovina sa navíja na hliníkovú hriadeľ, ktorá je uložená v hliníkovom boxe. Rolovacie siete je výhodné použiť v miestnostiach s jedným oknom. Sieťku používame podľa potreby. V zimnom období ju navinieme do malého hliníkového boxu a tým uvolníme prístup k oknu.
SIEŤKY POSUVNÉ
SIEŤKY POSUVNÉ

Posuvné dverové sieťky sa používajú pri nedostatku miesta v okolí dverí. Konštrukcia umožňuje ľahké a takmer bezhlučné odsunutie dverovej sieťky do boku. 

 

IMG-20200122-WA0007 IMG-20200122-WA0010 IMG-20200122-WA0011 (2) sieťky dverové sieťky dverové1 sieťky dverové2 sieťky rolovacie sieťky rolovacie1
sieťky rolovacie2 sieťky rolovacie3